HİZMETLERİMİZ

Semazen Grubu

Semazen Grubu
Gelenekler kimimiz için çok önemlidir ve bunları yaşatmak için elimizden geleni yaparız. Düğünlerde bizim geleneklerimizdendir. En mutu, en özel ve en güzel günümüzü sevdiklerimizle geçirmek ve yeni bir hayata adım attığımız o günü sevdiklerimizle kutlayıp hatırlanır kılmak için düğün yaparız. Düğünlerde sanatçılar, şarkıcılar, eğlence ekipleri, dans ekipleri ve semazen ekibi gibi ekiplerle çalışarak düğünümüzde eğlenceli ve güzel anlar yaşamak ve misafirlerimize de güzel anlar yaşatmak isteriz.
 
semazen grubu fiyatları semazen grubu fiyatı semazen kiralama ücretleri

İsmet Anarorganizasyon Semazen Grubu Ve İlahi Grubu Türkiye'nin En Büyük Ve İlk Özel Semazen Ekiplerindendir... İsmet Anarorganizasyon Semazen Ekibi Olarak Yurtiçi Ve Yurtdışı Binlerce Organizasyona İmza Attık... İlahi Grubu Ve Semazen Gösterileriyle Belediye Programları, Vakıf Ve Dernek Programları, Resmi Programlar, Bakanlık Programları Ve Resmi Özel Birçok Organizasyonda Yer Aldık...

   
semazen grubu kiralama semazen gösterileri
Semazen Ekibi Ve Tasavvuf Gruplarımızla Türkiye'nin Birçok Seçkin Salonlarında Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz... Sizde Organizasyonlarınızı Semazen Grubu, Tasavvuf Grubu Ve İlahi Gruplarımızla Renk Katabilirsiniz... Gel Gel Ne Olursan Ol Gel Diyen Hz Mevlanın Tasavvuf Anlayışıyla, Bir İnsan Ne Kadar Günahkar Olsada Yine de Tüm Gönülleri Manevi Huzura Davet Ediyor. Hz Mevlana Sema Ederek Mevlaya Ulaşırdı, Yaratıcının Aşk Ve Muhabbet Deryasına Girerdi. Günümüzde Semazenler Bu Duygularla Semazen Gösterilerini Yapmakta Ve Manevi Huzura Ermektedirler.
Dini Düğün Ve İslami Sünnet Düğünü İçin de Bizi Arayabilirsiniz.. Kutlu Doğum Programları Ve Ramazan Etkinliklerinde Sizlere Hitap Ediyoruz. Mevlanayı Anma Programlarında Semazen Gösterileri İçin : İsmet Anar Dini Organizasyon00 33 6 48 99 66 17
     
 

semazen

Düğünlerde, sünnet düğünlerinde, nişanlarda, kına ve sözlerde, aile içi kutlamalarda, özel günlerde, kutlama ve organizasyonlarda semazen grubu çok etkileyici ve değişik gösteriler yaparak sizin için özel olan o günlerinizi çok özel kılabilir. Semazen ekibi bir kaç kişiden oluşan bir gruptur. Semazen ekiplerinin diğer gösteri ekiplerinden çok farklı, değişik ve bir o kadar da etkileyici bir kostümü vardır. Değişik şapkaları, kostümleri ve ayakkabılarıyla semazen ekipleri büyüleyici bir görüntü sergiler.

Bu büyüleyici görüntü konuklarınız içinde muhteşem bir görüntü olur ve konuklarınızın gözüne hitap ederek onlara çok özel bir seyir keyfi yaşatır.